Jak vybírat

V nepřeberném množství druhů levných kuličkových per a tužek může být složité vybrat tu správnou. Jak  tedy vybírat a jak správně vybrat tu pravou propisku?

kulickove-pero-13kulickove-pero-26kulickove-pero-30

Prvně si musíte uvědomit, komu a jak budete distribuovat reklamní propisky, kuličková pera a tužky. Chcete-li chtít zapůsobit na děti, je prakticky jedno, jak kvalitní tužku jim dáte a tak je potěší i levné reklamní propisky. Hlavním dětským aspektem oblíbenosti je barevnost tužek a kuličkových per. Pokud se zaměříte třeba na školáky, potěšíte je dlouho píšící propiskou, která má průhledné stěny. Věřte, že pro žáky je levná reklamní propiska dobré zboží. Za průhledné stěny se dá schovat tahák, který bude krýt reklamní potisk s informacemi o vaší firmě. Skrze tuto propisku se informace o vaší firmě mohou dostat i k učitelům a samozřejmě k rodičům 🙂

Pokud plánujete oslovit manažery, zvolte reklamní propisky a kuličková pera taková, aby se jimi mohli pochlubit a cítit se při jejich používání a psaní s nimi prestižně. Kuličková pera v celokovovém jádru s pozlacením, nebo potažené pravou lakovanou dřevěnou dýhou jsou správným krokem, jak je oslovit a zároveň potěšit. Takovéto luxusní propisky je již lepší darovat i s pouzdrem a reklamní potisk umístit na pouzdro samotné, než na propisku či tužku.

Dalším aspektem je cena reklamních propisek. Nabízíme kuličková pera již od jedné koruny. Pomatujte, že čim menší cena, tím více levných reklamních propisek si můžete dovolit a tím více oslovíte koncových subjektů. Pokud ale chcete oslovit svou propiskou ředitele významné firmy, vyplatí se do propisky investovat a pořídit mu rovnou dárkové balení, kde nalezne luxusní propisku a kuličkové pero, třeba zlaté, se kterým podepíše s vaší firmou důležitou a prestižní transakci. Ale i takovou značkovou dárkovou sadu u nás můžete pořídit levně.