Potisk propisek

Pokud si u nás objednáte naše levné reklamní propisky, tužky či kuličková pera, je libovolný reklamní potisk samozřejmostí!

Je důležité si pečlivě vybrat, co na propisku chcete umístit. Naši zaměstnanci vám s výběrem textu či různé ilustrační grafiky zajísté ochotně pomohou. Rozhodně by ale něměl chybět název vaší fimy, vaše reklamní logo, základní informace a kontaktní údaje. Díky dobře zvolenému reklamnímu potisku bude na vašich reklamních propiskách, kuličkových perech a tužkách dobře vidět vše důležité, a tak vás budou vaši obchodní partneři a zákazníci moci kdykoliv kontaktovat.

potisk-kulickovych-per.jpg

Pokud plánujete pořídit levné reklamní propisky jako dárek do speciálních rárkových balíčků, je dobré na tužky či kuličková pera přidat blahopřání či poděkování za návštěvu a podobné, příjemně laděné větičky, které vás uvedou v lidštějším světle – nebudete již anonymní firmou, ale příjemnými a pozornými obchodníky, se kterými je radost obchodovat!

Reklamní potisk na tužky může být jednoduchý či složitý. Reklamní potisk může zahrnovat pouze název vaší firmy a tím můžeme zkončit. Samozřejmě se dá připojit vaše internetová adresa a kontaktní údaje. To vše se dá doplnit ještě reklamními slogany a zajímavými grafickými doplňky, které budou plnit hned několik funkcí. Základní funkce grafiky na levných reklamních propiskách je jejich zkrášlení a ozvláštnění. Lidé se pochlubí spíše bravurně a zajímavě graficky řešeným kuličkovým perem nebo tužkou, než jednobarevným kouskem. Další funkce, kteoru plní grafický doplňkový potisk, je optické nasměřování na důležité informace o vaší společnosti, nebo akci ke které je propiska distribuována.

Reklamní potisk našich levných propisek je také vhodné volit podle toho, k čemu budou sloužit. Pokud nějaká společnost slaví významné jubileum, neměl by chybět slavnostní logo.